Ecowera Organik Hindistan Cevizi Yağı, doğadan ilham alınarak sağlıklı yaşam felsefesi ile sizlere sunulmaktadır.

0216 413 8888
info@ecowera.com

Hikayemiz

Sağlıklı ve pozitif hayat felsefesi ile ortaya çıkan Ecowera; doğanın gücünü, evinizde ve mutfağınızda tüm ailenizle kullanabileceğiniz ürünler ile birleştirmektedir.

Ecowera Organik Hindistan cevizi yağını kendiniz, çocuklarınız, tüm aile bireyleri için tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Yemeklerinizde, içeceklerinizde veya tatlılarınızın içine ilave ederek organik ve yeni tatlar yakalayabilirsiniz.

Organik Hindistan cevizi yağı, multifonksiyonel bir yağ olması sebebi ile yalnızca mutfağınızda değil farklı pek çok alanda da kullanıma uygundur.

2018 yılında sağlıklı, mutlu ve pozitif hayat felsefesi ile yolumuza başlayarak Ecowera markasını kurduk. İlk günden bu yana hayalimiz olan ürünlerde doğallığı ve iyiliği, mutfağınıza, evinize ve sizlerle beraber tüm ailenize taşımayı hedefliyoruz.

Günlük hayatın içinde çoğu zaman unuttuğumuz doğallığı mutfağınıza tekrar kazandırmak en büyük hedefimiz. Organik Hindistan cevizi yağı ile başladığımız yolculuğumuza ürün ailemizi geliştirerek devam edeceğiz. Doğaya saygılı ve doğallığı en saf hali ile bulabileceğiniz Ecowera ürünleri ile kendinizi daha mutlu ve iyi hissedeceksiniz.

%100 Organik

Vegan

Soğuk Sıkım